VENKOVNÍ ŽALUZIE

ZIMNÍ AKCE VENKOVNÍ ŽALUZIE SOKOL ŽALUZIE

ZIMNÍ BONUS ISOTRA

Venkovní žaluzie isotra 4+1 zdarma

Bonus venkovní žaluzie zdarma (dále jen BONUS) je možné získat ke každé závazné objednávce venkovních žaluzií, kterou potvrdí zákazník v síti prodejců ISOTRA Partner nebo u prodejců společnosti ISOTRA a.s. (dále jen obchodní partner), a to v termínu od 28. 11. 2022 do 31. 03. 2023.

Akce se vztahuje na následující produkty: Venkovní žaluzie Cetta 65, 80, Flexi; Zetta 70, 90; Setta 65, 90; Viva.

BONUS je možné získat na základě následujících pravidel:

  1. Zákazník závazně objedná venkovní žaluzie v termínu trvání akce.
  2. Vždy platí princip akce 4+1 zdarma, tzn. pokud zákazník objedná 5 venkovních žaluzií, má 1 zdarma, pokud objedná 10 žaluzií, má 2 zdarma atd. Maximální počet venkovních žaluzií na jednu objednávku je 20 ks, tzn. že zákazník může získat maximálně 4 ks venkovních žaluzií zdarma.
  3. Vždy platí, že BONUS se vztahuje na venkovní žaluzii/žaluzie s nejmenší plochou m2.
  4. Vždy platí, že BONUS se vztahuje na motorické provedení venkovní žaluzie/žaluzií s motory ISOTRA BASIC.

Nezbytnou podmínkou získání BONUSU je vygenerování unikátního kódu. Více informací Vám rádi sdělíme osobně.

Venkovní žaluzie – proč si je vybrat?

Kvalitní venkovní žaluzie v oblasti regulace slunečního světla a záření jednoznačně vedou před předokenními roletami. Lamely nastavíte do libovolné pozice, která zastaví ostré sluneční paprsky, v místnosti však zůstane potřebný dostatek světla. Lamely venkovních žaluzií se vyrábějí v různých tvarech i šířkách. Nejčastěji ve tvaru písmen „C“, „Z“ nebo „S“. Lamely ve tvaru „Z“ a „S“ mají vynikající vlastnosti a jejich dovřením pronikne do interiéru opravdu jen nepatrné množství světla. Chcete-li v místnosti vytvořit dojem tmy, mohou být vhodnou alternativou předokenním roletám. Působíme po celé České republice, naším sídlem je město Ostrava.

Všeobecné informace o venkovních žaluziích

Technický popis venkovní žaluzie:

předokenní venkovní žaluzie jsou exteriérové žaluzie, které chrání váš interiér před povětrnostními vlivy. Speciální tvar lamel u venkovních žaluzií řady Zetta zajišťuje vynikající zastínění a poskytuje vysoký termoregulační efekt. Tuto technologii využívá nejvyspělejší generace venkovních žaluzií a je vhodná k zastínění rodinných domů i administrativních budov. Lamely venkovních horizontálních žaluzií vytvářejí v zavřeném stavu celistvou, dokonale stínící plochu, a po celé délce lamely je vlisovaná guma, zvyšující termoregulační působení venkovní žaluzie. Tím žaluzie efektivně podporuje termoizolační vlastnosti domu a spoří energie.

Předokenní venkovní žaluzie vytváří optimální prostředí z pohledu světelných a tepelných podmínek. Šetří náklady na klimatizaci a vytváří příjemné klima interiéru. Žaluzie účinně chrání interiér vašeho bytu před horkem a nabízejí vám možnost regulovat množství slunečních paprsků, které dopadají do pokoje. Pokud lamely nastavíte správně, zabráníte vstupu slunce i horka, ale zároveň budete prostor větrat. Venkovní žaluzie také ochrání vaše soukromí a zvyšují bezpečnost domu. Skrz hliníkové lišty venkovních žaluzií se hned tak nikdo nedostane. Vedle stínicí a bezpečnostní funkce dotváří také vzhled vašeho domu. Dostupné jsou v mnoha barvách. Bližší informace o venkovních žaluziích naleznete na stránkách našeho dodavatele: isotra.cz

Ovládání venkovních žaluzií:

Předokenní žaluzie jsou ovládány z 99 % elektronicky.  V dnešní době se toto řízení dělí do tří skupin:

Chytrá domácnost-inteligení řízení žaluzií: SOMFY io

V naši společnosti je tou nejprodávanější variantou. Venkovní žaluzie jsou vybaveny tzv. dvoucestnými motory SOMFY io. Jedná se o motory, které svému uživateli poskytují zpětnou vazbu o stavu žaluzie. Tyto motory jsou řízeny centrálně pomocí internetu přes jednotku TaHoma nebo Coonexoon. Ovládané jsou pak pomocí chytrých telefonů, tabletů, počítačů, ale samozřejmě i pomocí dálkových ovladačů např. SMOOVE io nebo Situo 5 II io.

Ovládání pomocí RTS dálkových ovladačů: SOMFY RTS

motory SOMFY RTS jsou klasické jednocestné motory, které tedy neposkytují informaci o aktuálním stavu venkovní žaluzie, nicméně kvalitně plní příkazy – vytažení/stažení/natočení lamel. Motory jsou vybaveny přijímačem RTS signálu. Ovládané jsou pomocí dálkových ovladačů a řídích jednotek nebo čidel. Možnosti a typy ovládání naleznete zde.

Jednoduché drátové ovládání: SOMFY WT

klasické drátové ovládní, kdy jako ovladač slouží žaluziový spínač např. SOMFY INIS UNO, nebo jakýkoli jiný žaluziový spínač např. od společnosti ABB, Schneider, Legrand. K tomu spínači je přiveden el. proud 230 V a od spínače vede 4×1,5 CYKY ven k venkovní žaluzii.