Markýzy Ostrava

Malta

MALTA je lehkým a ekonomickým řešením pro zastínění menších teras či balkónů, jak napovídají i maximální dodávané rozměry. Maximální šířka zastínění terasy 5m a délka 3,1m (výsuv markýzy). Ekonomičnost  řešení spočívá v provedení konstrukce.  U tohoto modelu jsou pouze dva úchyty, které jsou univerzální a umožňují montáž na stěnu nebo do stropu. Jejich rozestup je závislý na šířce markýzy a je pevně daný. Pro ideální využití markýzy umožňuje její konstrukce nastavení úhlu sklonu až 85 stupňů a je možné jej kdykoli podle potřeby přizpůsobit

Konstrukce markýzy Malta zaručuje pohodlnou, rychlou a jednoduchou montáž.  Použití Fleyerových řetězů v ramenech konstrukce činí markýzu odolnou a spolehlivou. Konstrukce markýzy je dostupná v pěti barevných variantách: bílá, hnědá, béžová, stříbrná s grafitovými koncovkami a grafitová.

Malta_sokol_zaluzie_ostrava

Australia

Terasová markýza Australia se výborně osvědčuje na velikých terasách. Díky jednoduché konstrukci a solidnímu provedení markýzy Australia se často používá při komerčních instalacích. Rozkládací ramena markýzy jsou namontována na hliníkových konzolách vyrobených technikou tlakového odlitku. Preciznost výroby kloubů ramen a použití Fleyerova řetězu zaručují terasové markýze Australia trvanlivost a vysokou životnost. Centrální vzpěra navíjecí hřídele pomáhá zamezit jejímu prohnutí a zajišťuje správné napnutí látky zejména u velmi širokých terasových markýz. Konstrukce markýzy Australia je opřena o pevnou ocelovou čtvercovou desku, což nám dává volnost při volbě místa namontování konzol. Montáž terasové markýzy se tím výrazně zjednoduší.

Konstrukce terasové markýzy Australia je lakována práškovou metodou v barvě bílé, béžové, stříbrné a hnědé. U stříbrného provedení jsou ukončovací prvky v barvě grafitové RAL 7021.

Maximální rozměry markýzy –7m šířka x 3,6m vysunutí, možnosti ukotvení markýzy – do zdi, do stropu, do krovu. Látka markýzy – 156 vzorů (druhů). Ovládání markýzy – ruční klikou nebo motor, motor s nouzovou havarijní klikou, dálkové ovládání, automatické čidlo vítr-slunce.

Australia_sokol_zaluzie_ostrava

Dakar

Celokazetová markýza Dakar je elegantní markýza s plnou kazetou vhodná zejména pro instalaci na velkých terasách. Speciální konstrukce konzol ramen kazetové markýzy zvedá ramena nahoru. Dochází k těsnému uzavření kazety, která dokonale chrání navinutou látku. Použití Fleyerova řetězu při konstrukci ramen ve spojení s přesností provedení kloubů zajišťují kazetové markýze Dakar dlouhodobý bezporuchový provoz. Díky použití pružných vzpěr navíjecí hřídele je látka kazetové markýzy Dakar vždy rovnoměrně napnutá. Kazetová markýza Dakar spojuje vlastnosti kazetové markýzy s konstrukcí opřenou na čtvercové desce. Toto řešení umožňuje využít funkčnosti kazetové markýzy v plném rozsahu a zároveň zjednodušuje montáž.

Konstrukce kazetové markýzy Dakar je lakována práškovou metodou v barvě bílé, béžové, stříbrné a hnědé. U stříbrného provedení jsou ukončovací prvky v barvě grafitové RAL 7021.

Maximální rozměry markýzy –6m šířka x 3,6m vysunutí, Možnosti ukotvení markýzy – do zdi. Látka markýzy – 156 vzorů (druhů). Ovládání markýzy – ruční klikou nebo motor, motor s nouzovou havarijní klikou, dálkové ovládání, automatické čidlo vítr-slunce.

Dakar_sokol_zaluzie_ostrava