Bioklimatické a hliníkové pergoly Ostrava

Bioklimatické a hliníkové pergoly jsou v současné době nejprodávanější typy pergol vůbec. Vzhledem k tomu, že oproti dřevěným pergolám jsou téměř bezúdržbové, jsou ideálním doplňkem k rodinným domům, ale i firmám a restauracím.

Střechu bioklimatických pergol tvoří hliníkové lamely, které lze orientovat od 0° do 130°, samozřejmostí je těsnění a sklon lamel pro řízený odtok vody stojkou. Nosnost lamel je od 116 kg/mpři rozměru 6×4 m v závislosti na šířce pergoly. Do pergoly je možné integrovat stínicí prvky – screenové rolety či venkovní žaluzie a LED osvětlení.

TYP A

Typ A je samostatně stojící pergola. Není tedy kotvena žádnou stranou k domu.

Pergola s inovativním a čistým designem z vývojového oddělení společnosti ISOTRA. Základní rozměry výrobku šíře 7000 mm a výsuvu až 4500 mm splňují přísné nároky na současný uživatelský komfort. O natáčení lamel se starají motory SOMFY.

Hliníkové lamely lze orientovat od 0° do 130°, samozřejmostí je těsnění a sklon lamel pro řízený odtok vody stojkou. Nosnost lamel je od 116 kg/mpři rozměru 6×4 m v závislosti na šířce pergoly. Do pergoly je možné integrovat stínicí prvky – screenové rolety či venkovní žaluzie a LED osvětlení.

Předností pergoly ARTOSI je možnost rozdělení střechy na více nezávislých sekcí, které jsou ovládány individuálně dle pozice slunečních paprsků. Stojku pergoly lze umístit až o 1 m mimo roh pergoly (ve směru výsuvu pergoly). Jednotlivé pergoly bude možné spřažit, ve spoji pergol bude použita pouze jedna stojka (vývojové fáze).

• Možnost umístit stojky až o 1 m mimo roh pergoly směrem dovnitř
  • Možnost rozdělení lamel střechy pergoly do více nezávislých sekcí, samostatně ovladatelných
  • Úhel otevření lamel 130°
  • Nosnost lamel je od 116 kg/m2, při rozměru 6×4 m v závislosti na ploše pergoly
BIOKLIMATICKA_PERGOLA_ARTOSI_TYP_A

TYP B

Typ B je pergola, která je kotvena k domu jednou stranou. Jedná se o stranu obvodu, kdy lamely jsou rovnoběžně s domem.

BIOKLIMATICKA PERGOLA SOKOLA ŽALUZIE

TYP C

Typ C je pergola, která je kotvena k domu jednou stranou. Jedná se o stranu obvodu, kdy lamely jsou kolmo na dům.

BIOKLIMATICKA_PERGOLA_ARTOSI_TYP_C

Základní barevné provedení konstrukce a lamel pro pergolu ARTOSI:

barevné provedení bioklimatických pergol ARTOSI

Samozřejmě jsme schopni konstrukci i lamely nalakovat do jakékoli barvy dle vzorníku RAL.

Vzorník barev RAL nalezne ZDE.

Veranda HRV80-ZIP-2P

Veranda HRV80-ZIP-2P je elegantním řešením, díky kterému budete moct užít svou terasu, bazén či zahradu ještě déle. Objevte čistý design v kombinaci s dokonalým pohodlím. Supertenká vodicí lišta, ladný box a úzké stojky dodávají této verandě kultivovaný vzhled.

Systém je navržen tak, aby snadno překonal jakékoli menší tolerance v usazení konstrukce střechy. Celý systém je vyroben z nekorodujících materiálů. Veranda HRV80-ZIP-2P je vybavena zipovým systémem, který zajišťuje, že látka zůstává náležitě napnutá v každé poloze dolního profilu po dlouhá léta a zabraňuje vyklouznutí látky z vodicích lišt. Box je upevněn na vodicích lištách.

Bezpečná vzdálenost látky od střechy zimní zahrady či pergoly je zajištěna pomocí vodicích lišt a lankového pružinového systému. Díky integrovanému LED osvětlení si budete moct verandu užívat ještě déle a dlouhé letní večery tak budou ještě příjemnější. Na rozdíl od laťkové střechy nebo skládací látky se látka verandy HRV80-ZIP-2P zcela navíjí do boxu, tím je zajištěno, že barvy látky zůstanou po dlouhá léta jasné. Látka dotváří vizuální pohodlí, může být zatemňující, ale také průsvitná, zajišťuje tepelnou i zvukovou izolaci, je extrémně trvanlivá, odpuzuje špínu a odolává požáru. S Vaším domovem bude v dokonalém souladu.

Přednosti a výhody

• elegantní díky jednoduchému designu,
  • zcela uzavřený box, díky kterému zůstanou barvy látky jasné po dlouhá léta,
  • dokonale doplní jakoukoli terasu díky flexibilnímu umístění stojek,
  • napnutá látka díky novátorskému ZIP systému,
  • kompaktní box přispívá k sofistikovanému vzhledu verandy,
  • možnost instalace LED osvětlení.
hrv80zip2P