VENKOVNÍ ŽALUZIE CETTA 80 A CETTA 80 FLEXIOSTRAVA

VENKOVNÍ ŽALUZIE CETTA 80 A CETTA 80 FLEXI

Nejpoužívanějším typem ve venkovním stínění jsou žaluzie Cetta 80, které jsou, díky svému vzhledu, vhodné zejména pro rodinné domy. Lamely mají šíři 8 cm a jsou ve tvaru písmene „C“. Venkovní žaluzie Cetta se vyznačují velkou variabilitou provedení. Varianty Flexi a Slim mají nižší výšku nábalu a varianta Duo je charakteristická rozdílným stupněm naklopení horní a dolní části žaluzie současně.
Žaluzie Cetta 80, která má záhyby po celé délce lamely, je stabilnější ve větru a pevnější proti tlaku.  Do pracoven, školících či konferenčních místností doporučujeme systém DUO, u kterého se horní a dolní část žaluzie naklápí rozdílně. Hliníkové vodící lišty zajišťují stabilitu žaluzie ve větru a jsou podpůrným prvkem pro zabezpečení domu proti vloupání. V případě, že si budete chtít vybrat jiný druh venkovních žaluzií, přejděte na začátek sekce: venkovní žaluzie

Přednosti a výhody

• dolní profil z extrudovaného hliníku,
  • variabilita provedení: duo systém, slim systém, flexi systém,
  • vysoký stupeň zastínění,
  • termoregulační i ochranný efekt,
  • snižování hladiny venkovního hluku,
  • možnost elektrického ovládání,
  • garantovaná plocha až 24 m2.

Exteriérová stínicí technika vytváří optimální prostředí z pohledu světelných a tepelných podmínek a je významnou součástí stavby z hlediska úspory energie. V tradičním pojetí plní exteriérové žaluzie stínicí a bezpečnostní funkci, v netradičním pojetí jsou architektonickým prvkem administrativních budov a šperkem rodinných domů.

Způsob ovládání

• manuálně – klikou
  • elektricky – dálkovým ovladačem nebo vypínačem

Garantované rozměry

• minimální šířka: 600 mm
  • maximální šířka: 4000 mm (pro ovládání klikou, Cetta 80 Flexi – pro ovládání motorem) / 6000* mm (pro ovládání motorem)
  • maximální výška: 4000 mm
  • maximální plocha: 8 m2 (pro ovládání klikou) / 16 m(Cetta 80 Flexi – pro ovládání motorem) / 24 m2 (pro ovládání motorem)

* Upozornění: S rostoucí šířkou žaluzie klesá třída její odolnosti vůči větru – viz Odolnost proti větru, níže na stránce.

cetta_80_sokol_zaluzie_ostrava

Technické parametry lamela Cetta 80