HLINÍKOVÝ PŘÍSTŘEŠEK PRO AUTA – ARTOSI

carport_artosi_sokol_zaluzie_ostrava_2

PŘÍSTŘEŠEK ARTOSI

Hliníkový přístřešek pro auta PŘÍSTŘEŠEK ARTOSI je nadčasový přístřešek s inovativním designem vyvinutý s důrazem na přesnost, kvalitu zpracování a možnost individuálních úprav, který zajistí ochranu vašeho vozu vůči nepříznivým vlivům počasí.
Hliníková konstrukce, která je totožná s konstrukcí bioklimatické pergoly ARTOSI, je doplněna o nosný trapézový plech (standard) nebo polykarbonát. PŘÍSTŘEŠEK ARTOSI má integrovaný odvod vody uvnitř konstrukce bez nutnosti dalších úprav, s možností volitelného LED osvětlení umístěného po celém obvodu, ovládaného čidlem pohybu nebo pomocí technologie IO.
Přístřešek pro auta je vyráběn s vysokou přesností a montáž je tak snadná a rychlá. Zvolit si můžete
provedení samostatně stojící nebo kotvený do zdi.
PŘÍSTŘEŠEK ARTOSI nabízíme ve dvanácti základních barvách konstrukce a dvou barvách trapézového plechu – RAL 7016S, RAL 9006S.
Maximální nosnost je 150 kg/m2 garantujeme odolnost proti větru až 120 km/h a odvod vody 50 l/m2 h.
Standardní záruka je 5 let na konstrukci, 2 roky na LED osvětlení.

Základní barvy konstrukce

zakladni_barvy_carport_artosi_sokol_zaluzie

Standardní barvy trapézového plechu střechy

vlinity-plech-pozink-sokol-zaluzie