Látkové stínění Ostrava

PLISSÉ

Plissé umožňuje kromě základní funkce stínící i velkou invenci k dotvoření interiéru a umocnění celkové architektury bydlení.

Její další velkou předností je množství technických provedení, tvarů (zkoseným, kulatým, obloukovým oknům), způsobů ovládání – to spolu s unikátní kolekcí textilií umocňuje atraktivitu tohoto výrobku, jehož obliba v poslední době stoupá.

Nabízíme několik druhů plissé od transparentní přes zatemňovacích po komorové blackoutové, které jak sám název napovídá umožňuje úplné zatemnění interiéru. Plissé je vhodné, jak pro vertikální tak pro horizontální systémy zastínění.

Zajímavou  novinkou je tzv. provedeni den a noc, které kombinuje dva různé typy látek s různou intenzitou prostupnosti světla.

Další novinkou je dvojitě plisovaná roleta která reguluje prostup slunečního světla a současně pomáhá šetřit energii. Diky izolačním hliníkovým vrstvám na vnitřní straně dvojitého plisé zabraňuje v zimě úniku tepla z interiéru a také prostupu chladu do místnosti. Úniky tepla z interiéru lze tak v zimě snížit až o 34%.

Plissé lze ovládat ručně (šnůrou, úchytem, klikou) nebo elektromotorem.

REALIZACE_PLISSE_LUBNO_08
REALIZACE-ROLET-DEN-A-NOC-S-KRYCÍMI-BOXY-OSTRAVA-BANDI-VAMOS-02

LÁTKOVÁ ROLETA DEN a NOC S KRYCÍM BOXEM

Roleta DEN a NOC v kazetě je velmi luxusní výrobek v nabídce textilních rolet. Roleta s podvojným vedením materiálu s horizontálními pásy s různou absorpcí světla. Jedna látka přemění, zakrývá nebo odkrývá padající paprsky.

DEN-NOC je první roletou, která plynulou regulaci světla nabízí. Kombinuje funkčnost žaluzií a estetičnost látkových rolet. Originální koncepce spočívá ve vodorovném dělení stínicí tkaniny na průhledné a neprůhledné pruhy, které se pravidelně střídají. Vzájemným překrýváním dvou vrstev tkaniny dochází k prolínání pruhů a tím i k postupnému propouštění světla. Roleta je určena pro montáž na stěnu, do stropu nebo do špalety.

Barva krycího boxu:

Bílá, Hnědá, Stříbrná.

LÁTKOVÁ ROLETA DEN a NOC BEZ KRYCÍHO BOXU

Rolety už dávno nejsou jen praktickým zastíněním. Popusťte uzdu své fantazii, je tu Verra! Interiérová roleta Verra v plastovém či kovovém provedení vám nabízí širokou škálu barevných odstínů a vzorů – ozdobte svá okna pestrými motivy, vylaďte interiér do své oblíbené barvy, hrajte si se světlem pronikajícím poloprůsvitnými látkami, anebo svá okna zahalte plným zatemněním. Díky kvalitnímu provedení a pestrému výběru látek dodá roleta vašemu interiéru osobité kouzlo

Barva úchytů:

Stříbrná – kov. Bílá – plast

látkové rolety den a noc bez krycího boxu